הילד במרכז התכנון

החזון האדריכלי הייחודי המאפיין את ליבת עבודתנו הינו תכנון שבמרכזו נמצאים צורכי השימוש של ילדים ונוער במרחב הבנוי.
אנו מוודאים כי בכל תהליך התכנון מובאים, בנוסף לשיקולי התכנון המקובלים, גם שיקולי תכנון הדואגים ליצור עבורם סביבת חיים אופטימלית להתפתחותם, הבאה לידי ביטוי במרקם העירוני, בשילוב מבני הציבור והחינוך בו ובמרחבי הפנים של מבנים אלו. 

תכנון לפיתוח עצמיות

התפיסה הערכית העומדת במרכז עבודתנו הינה בהבנת חשיבות פיתוח העצמיות אצל ילדים ונוער כחלק מתהליך התבגרותם.
בשילוב של תפיסה זו עם החזון האדריכלי בו הילד במרכז התכנון, פיתחנו גישה תכנונית ייחודית ובלעדית, המאפשרת תרגום ערכים אלה לכדי מרחב פיזי בנוי. 

אדריכלות לחינוך

מבני החינוך הם הנדבך המרכזי במרחבים הבנויים המיועדים לשימושם של ילדים ונוער.
בשילוב העשייה הפדגוגית המתרחשת בתוכם, מבני החינוך מהווים את המרחב הציבורי הבנוי המשמעותי ביותר התומך בהתפתחותם של ילדים ונוער. מסיבה זו, אנו עוסקים רבות בתכנון של מבני ומרחבי חינוך.

בשילוב עבודת מחקר ופיתוח של כלי תכנון מתקדמים ושפות עיצוב עדכניות, יחד עם לימוד של תפיסות חינוך ופדגוגיה חדשניות, אנו מציעים תהליך תכנון הוליסטי ופרקטי, הנותן מענה הן למאפייני הפרוגרמה והתקציב דרך דרישות הפדגוגיה ומענה לצורכי הילדים, תוך ליווי ושיתוף צוותי החינוך בתהליכי התכנון.

 


 

חקר עתידים

אנו רואים צורך קריטי בשימוש בכלי חשיבת עתיד על מנת לחקור ולזהות את המגמות העכשוויות אשר משפיעות על המציאות העתידית, במטרה להציע תכנון מרחבים בנויים עדכניים וחדשניים המאפשרים שימוש רלוונטי לצורכיהם של ילדים ונוער בהווה ובעתיד.

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.